Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Güç pili, Lityum iyon pil pazarının gelişiminin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-0731-84282664
Şimdi İletişime Geçin

Güç pili, Lityum iyon pil pazarının gelişiminin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

2022-11-28

hakkında en son şirket haberleri Güç pili, Lityum iyon pil pazarının gelişiminin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Güç pili, Lityum iyon pil pazarının gelişiminin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır.

 

Güç pili, şu anda lityum iyon pil uygulamasında büyük bir paya sahiptir ve lityum pil sektöründeki pazar payı yalnızca 2020'de %56,10'a ulaşmıştır.Güç pili, farklı senaryolar için elektrikli araçlarda, elektrikli teknelerde ve gemilerde, elektrikli bisikletler, scooterlar ve elektrikli aletler gibi iki tekerlekli otomobillerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunlar arasında EV sektörü en hızlı büyüyen sektördür ve kendi ölçeğinde en büyüğüdür. güç pillerinin aşağı akış uygulamaları ile ilgili.Güç bataryası, yeni enerji araç endüstrisinin gelişimini teşvik etmek için anahtar bileşen olarak kabul edilir.

 

Son yıllarda Avrupa, Kuzey Amerika, Doğu Asya ve diğer bölgelerdeki ülkeler, en yüksek karbon emisyonları ve karbon nötrlüğü hedefine ulaşmak için enerji karışımlarını ayarlayarak temiz enerji geliştirmek için çaba harcıyorlar.

bu arada EV ile ilgili teknoloji ve altyapıda sürekli ilerleme kaydedildi.Yeni enerjili araç sektörü hızla gelişiyor.

 

EV Sale tarafından sağlanan istatistiklere göre, 2020 yılında yeni enerji araçlarının küresel satış hacmi, geçen yıla göre %43,36 daha fazla, 3,24 milyon oldu.2021'de dünya çapında yeni enerji araçlarının satış hacmi hızla artarak geçen yıla göre %108 artışla 6,75 milyona ulaştı.Bu rakam 2022'de hızla artmaya devam ediyor. Son yıllarda, otomobil endüstrisinin "karbon nötrlüğünü" ve "elektrifikasyon, zeka ve ara bağlantı"yı güçlü bir şekilde teşvik etme politikası altında, dünyanın büyük ekonomileri yeni enerji araçlarının pazar payını artırdı.Küresel yeni enerjili araç pazarının önümüzdeki birkaç yıl içinde sürekli ve önemli ölçüde gelişmesi bekleniyor.

hakkında en son şirket haberleri Güç pili, Lityum iyon pil pazarının gelişiminin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.  0

 

Çin, dünyadaki yeni enerji araçları için en büyük pazarlardan birine sahiptir.Politikalar ve piyasa gücü tarafından yönlendirilen bu pazar, son yıllarda hızlı bir gelişme yaşamaktadır.Çin Otomobil İmalatçıları Birliği'nin verilerine göre, merkezi ve yerel tercihli politikaların yürürlüğe girmesinden bu yana, yeni enerji araçlarının yıllık satışı 2013'te 18.000'den 2019'da 1.206 milyona yükseldi ve yıllık bileşik büyüme oranı %101.53 oldu. 2020 yılında yeni enerjili araç satış hacmi 1.367 milyon adettir.COVID-19 karşısında, yeni enerji araçlarının satış hacmi bir önceki yıla göre %10,9 arttı.

2021 yılında, yeni enerji araçlarının toplam üretim ve satış hacmi, bir önceki yıla göre %159,5 ve %157,5 gibi rekor bir büyüme ile sırasıyla 3,545 milyon ve 3,521 milyon oldu.Pazar payı da %13,4'e yükselecek.2022'nin ilk yarısında yeni enerji araçları yüksek büyüme trendini sürdürecek.Yeni enerjili araç üretimi ve satışı, bir önceki yıla göre %118,2 ve %115,0 artışla sırasıyla 2,661 milyon ve 2,6 milyon olacak.

Son yıllarda, sübvansiyon politikasının kademeli olarak kaldırılmasıyla birlikte, yeni enerji araçlarının pazarlanması ileriye doğru sağlam bir adım attı.Giderek daha fazla sayıda yeni enerji taşıtı işletmesi, finansal sübvansiyonlara dayanmadan, ürün performansını ve teknik düzeyi iyileştirerek satışlarda önemli bir büyüme elde etti.Yeni enerjili araç pazarı kademeli olarak politika odaklı olmaktan pazar odaklı hale geldi.

hakkında en son şirket haberleri Güç pili, Lityum iyon pil pazarının gelişiminin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.  1

Yeni enerji araçlarının hızlı gelişimi, güçlü pillere yönelik güçlü bir talep yarattı.GGII verilerine göre, 2020 yılında COVID-19 karşısında, Çin'de güç pilinin satış hacmi yıllık %12,67'lik büyümeyi sürdürerek 80,0GWh oldu.2021'de Çin'in güç pili sevkiyatları, yıllık %182,5'lik büyümeyle üretime dönük yeni enerjili araç pazarının hızlı gelişimiyle yaklaşık 226,0 GWh olacak.2022'nin ilk yarısında Çin'in elektrikli pil satış hacmi, yıllık %150'den fazla büyüme oranıyla 200GWh'yi aştı.

hakkında en son şirket haberleri Güç pili, Lityum iyon pil pazarının gelişiminin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.  2

Yeni enerjili araç kredi sistemi gibi uzun vadeli politikaların uygulanmasıyla, yeni enerjili araç sektörünün teknolojisi sürekli gelişmekte ve destekleyici altyapı da giderek iyileştirilmektedir.Pazar talebini karşılayan daha fazla yeni enerji aracı ve marka art arda piyasaya sürülecek.Çin'in güç pili pazarının talebi de hızlı bir büyüme eğilimini sürdürürken, anot malzemesinin üretime dönük pazarının daha da büyümesini sağlayacak.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite EV Pil Paketi Tedarikçi. telif hakkı © 2021-2024 Hunan CTS Technology Co,.ltd . Her hakkı saklıdır.