Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri CTS48100 Lifepo4 Güneş Pili
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-0731-84282664
Şimdi İletişime Geçin

CTS48100 Lifepo4 Güneş Pili

2021-07-16

hakkında en son şirket haberleri CTS48100 Lifepo4 Güneş Pili

CTS 48V 100Ah lityum demir fosfat pil, ev güneş enerjisi depolama sistemi, şebekeden bağımsız sistem ve izleme sistemleri dahil olmak üzere birçok güneş enerjisiyle çalışan uygulama için mükemmeldir.En güvenli LFP pil teknolojisine ve yerleşik pil yönetim sistemine (BMS) sahiptir.Yer tasarrufu ile kapasite artırılabilir, çok satan 48V BESS ürünlerimiz, bu akü sistemlerini birçok ülkeye ihraç ettik.

hakkında en son şirket haberleri CTS48100 Lifepo4 Güneş Pili  0hakkında en son şirket haberleri CTS48100 Lifepo4 Güneş Pili  0
 

Şimdi lityum pil, güneş enerjisi depolaması için kurşun asit pili değiştirmek için yeni bir trend, kurşun asit pilden birçok avantajı var:

Ağırlıkta Işık;Güçte Ağır

lityum piller tipik olarak üçte bir oranında daha hafiftir ve geleneksel AGM veya GEL kurşun asitli pillerden %50'ye kadar daha fazla enerji sağlar ve daha fazla güç sağlar.

 

DAHA UZUN YAŞAM DÖNGÜLERİ:

Lifepo4 lityum piller, kurşun-asit pillere göre 6 kata kadar daha uzun ömür sağlar ve 3000 döngüden sonra hala nominal kapasitenin %80'ini sağlar.Uygulamalarınıza güç sağlamak için daha fazla ve pillerinizi değiştirmek için daha az zaman harcayın.

 

DAHA FAZLA GÜÇ SAATLERİ:

LIfepo4 Lityum piller, deşarj hızından bağımsız olarak nominal kapasitelerinin %100'ünü sağlar.Kurşun asitli aküler tipik olarak daha yüksek deşarj oranlarıyla daha az kullanılabilir enerji sağlar.Ömrün azalmasını önlemek için genellikle nominal kapasitenin %50'si ile sınırlıdırlar.

 

Performans Üzerine Nakit

Lityum iyon piller önceden daha pahalıya mal olsa da, uzun vadeli tasarruflar muazzamdır.Lityum piller, kurşun asitli pillerden daha yüksek performans ve daha uzun ömür sağlar.Bu, daha az değiştirme ve işçilik maliyeti ve daha az arıza süresi anlamına gelir.

 

Evinize veya işinize güç verirken, şebekenin içinde veya dışında olmanız fark etmeksizin, günün her saati güvenebileceğiniz enerjiye ihtiyacınız vardır.CTS48V100, her tür güneş enerjisi sistemi için güvenli, temiz ve yüksek güçlü bir enerji çözümü sunar.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite EV Pil Paketi Tedarikçi. telif hakkı © 2021-2024 ctsbattery.com . Her hakkı saklıdır.