Mesaj gönder
Ev >

Hunan CTS Technology Co,.ltd Şirket Profili

Fabrika turu
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86-0731-84282664
Şimdi İletişime Geçin
Hunan CTS Technology Co,.ltd
Hunan CTS Technology Co,.ltd
Hunan CTS Technology Co,.ltd
Üretim hattı

CTS Batarya Paketi Fabrikası Üretim Hatı

150 ön hat üretim çalışanı10 üretim hattı
20000 metrekarelik tesis 500mwh'a kadar kapasite

2011 yılından bu yana, CTS, tek duruma özelleştirilmiş lityum pil ürünlerine odaklanan, pil hücrelerinin, pil paketlerinin Ar-Ge, üretim, satış ve servisine uzmanlaşmış bir üretici.Elektrikli araç pilleri gibi, endüstriyel enerji depolama bataryaları, ev depolama batarya paketi,
Elektrikli motosiklet pilleri, OEM pil paketi vb.

Yıllar süren geliştirme sonrasında, yüksek sorumluluk ve hızlı hizmetle profesyonel bir çalışma ekibi oluşturduk. Şirketin durumunu ve avantajını analiz ettikten sonra, CTS'yi yeniden tanımlıyoruz.Bu özel teknik hizmet.Bu tanım, 10+ yıllık deneyime sahip profesyonel teknik ekibe dayanıyor.Mühendislerimiz müşterinin isteğine göre farklı pil paketleri tasarlayabilirler. Pil tasarımı 12V'den 800V'ye kadar olabilir., 10ah'dan 1000 ah'a kadar, OEM mevcut.

Her zaman katı kalite kontrolünü izledik. "Müşteriler önce, kalite hayat" kavramıyla,Her detayı üretirken ISO 9 0 0 1 yönetim sistemine sıkı sıkıya uyarız., her batarya teslim edilmeden önce sıkı bir şekilde test edilmelidir.

Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 0Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 1

Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 2

Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 3

OEM/ODM

OEM/ODM Hizmetleri

OEM/ODM hizmeti, tasarım hizmeti, özel logo mevcuttur

Lütfen en iyi teklifimiz için detaylı gereksinimlerinizi bildirin, teşekkürler!

Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 0

Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 1Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 2Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 3

 

Ar-Ge

Ar-Ge

CTS Battery, yeni ürün araştırma ve geliştirmesinden ve mevcut ürünlerin sürekli iyileştirilmesinden sorumlu 20'den fazla yüksek eğitimli profesyonel personelden oluşur.

Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 0

CTS, ürünlerin sürekli iyileştirilmesinin önemini anlıyor ve Ar-Ge merkezine büyük miktarda yatırım yapıyor.Bu işbirliği, mevcut en yeni ve en teknolojik olarak gelişmiş malzemelerle çalışmalarını ve yeni ürünlerin geliştirilme sürecini azaltmalarını sağlar..

Hunan CTS Technology Co,.ltd fabrika üretim hattı 1

 

İhtiyacınız olanı bize verin, size en iyisini vereceğiz!

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite EV Pil Paketi Tedarikçi. telif hakkı © 2021-2024 ctsbattery.com . Her hakkı saklıdır.